В метро сьогодні їхав з хлопцем який щось учив на телефоні і з жінкою яка читала книжку з іншого боку а не з дітьми які живляться вертикальні корейські серіали тому настрій у мене дуже піднесений
Так пригрузили всі, що вночі дивився один довгий мультік з одними й тими ж персонажами об одном і том же (тошнітельний вояж / я обов'язково виживу).
Гейський дискурс так настоюється і від так званого місяця гордості, і від дня батька, і від серіалу half man, і від новин про дважди вагітних однокласників, і про тіпа з села на рік молодшого (який жостко блядував в местах не столь отдальонних) але раптово завів собі дружину з дитиною.
Хочеться купити якусь хуйню для похуданія з телемагазина
Кліматично я ідентифікую себе як Бердянськ
Ногті дев'ять дюймів
Скажіть собі з 2019 що малина в Києві буде коштувати 1100 гривень за кілограм в червні