+ new component
биснис идеа:
грејање на национал-стаљинизам
гледам ртс у полувреме
несме ништа кађе даме и овде не отерају
висте сви круз двојке саробљени у деведесетим😡
:слуша бају малог пизду:
😍
јутрић ❤️ кавица
несаборавите дасу партизани отерали црвену армију сусрана мотка
🎶🎶🎶🔥
колико сгодна певач😍
није геј ово😡
ко је избачен из тњитер ко шешељ из хага слушајте овај брат
шалимо се мало мође сви ко оће
најгора ствар коју радикали урадили, добро, једна од најгорих, натерали ме да одем у фезбук
панкуђа
панкуђа
панкуђа
панкуђа
панкуђа
панкуђа
панкуђа
панкуђа
панкуђа