Ну що, він ще в кіно повертається
+-рік пройшов, всі то лайно навколо нього забули, можна і в кіно повертати.
Цікаво, чи підуть люди дивитись це, чи культура відміни нарешті запрацює?🤔
Чорнослив в шоколаді
Поки я тут в Чехії гуляю, Темляк повернувся в соціальні мережі
Мда…