//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Ну що, він ще в кіно повертається +-рік пройшов, всі то лайно навколо нього забули, можна і в кіно повертати. Цікаво, чи підуть люди дивитись це, чи культура відміни нарешті запрацює?🤔
12d
Чорнослив в шоколаді
Поки я тут в Чехії гуляю, Темляк повернувся в соціальні мережі Мда…
26d
Чорнослив в шоколаді