В пошуку себе
Бути «нормальним» — нудно
«Пригостити кавою» тут https://send.monobank.ua/jar/tsxVPgyeb
Чорнослив в шоколаді
Loading...
Найбільше мене бісить той факт, що люди в першу чергу почали це все блять фільмувати.
Що блять має бути в голові і в серці, щоб перше що спало на думку — змінити на відео тіпа який під ІСЕ впав. Охуєнне ж кіно вийде!
Рада, що німецька поліція і рятувальники з такими не панькаються.
Який запальний кліп🤣🤣🤣
Чорнослив в шоколаді
Чорнослив в шоколаді
Щойно на моїх очах людину розмотало потягом. Я в шоці і мене трясе, але мені треба цим з кимось поділитись.
😭😭😭
НАТА, закрий небо над Румунією!
Люди кажуть, що масквічі могли сьогодні спостерігати зліт НЛО🤣
Кажуть, що росіяни обстріляли завод ТМ «Яготинське» тому що в тих йогуртах культури більше ніж у всій росіі
Чорнослив в шоколаді
Ну що, він ще в кіно повертається
+-рік пройшов, всі то лайно навколо нього забули, можна і в кіно повертати.
Цікаво, чи підуть люди дивитись це, чи культура відміни нарешті запрацює?🤔
Все більше закохуюсь в Прагу
Поки я тут в Чехії гуляю, Темляк повернувся в соціальні мережі
Мда…