//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
Profile
Loading...
В пошуку себе Бути «нормальним» — нудно «Пригостити кавою» тут https://send.monobank.ua/jar/tsxVPgyeb
Чорнослив в шоколаді









Loading...
Найбільше мене бісить той факт, що люди в першу чергу почали це все блять фільмувати. Що блять має бути в голові і в серці, щоб перше що спало на думку — змінити на відео тіпа який під ІСЕ впав. Охуєнне ж кіно вийде! Рада, що німецька поліція і рятувальники з такими не панькаються.
Який запальний кліп🤣🤣🤣
1d
4d
Чорнослив в шоколаді
Чорнослив в шоколаді
4d
Щойно на моїх очах людину розмотало потягом. Я в шоці і мене трясе, але мені треба цим з кимось поділитись. 😭😭😭
НАТА, закрий небо над Румунією!
Люди кажуть, що масквічі могли сьогодні спостерігати зліт НЛО🤣
Кажуть, що росіяни обстріляли завод ТМ «Яготинське» тому що в тих йогуртах культури більше ніж у всій росіі
Чорнослив в шоколаді
1d
24d
Ну що, він ще в кіно повертається +-рік пройшов, всі то лайно навколо нього забули, можна і в кіно повертати. Цікаво, чи підуть люди дивитись це, чи культура відміни нарешті запрацює?🤔
4d
17d
12d
Все більше закохуюсь в Прагу
Поки я тут в Чехії гуляю, Темляк повернувся в соціальні мережі Мда…
Чорнослив в шоколаді
24d
Чорнослив в шоколаді
25d
Чорнослив в шоколаді
Чорнослив в шоколаді
Чорнослив в шоколаді
Чорнослив в шоколаді
Чорнослив в шоколаді