//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Starosta Prahy 5 na nejšpinavějším, nejsmradlavějším a nejzaplivanějším místě svojí městské části píše, že si zasloužíme čistou pětku. A cos tam do teď dělal, komiku? 🤡😅 Nevím, dál
10d
Ondra