Megint van egy hónap trial a YouTube Premiumra, szóval gondoltam kihasználom. Ma este jött egy e-mail, hogyaszongya:
"A kiváló szolgáltatás és a funkciók folyamatos biztosítása érdekében az árat havi 12,99 EUR összegről havi 14,99 EUR összegre emeljük."