Hirdetem a kb. fél éves AWU3-at 650€-ért (alkartetkó miatt számomra használhatatlan).
Küld egy arc egy 200€-s árajánlatot, mondván "ha én úgyse tudom használni, neki megér 200€-t"... Kiröhögtem és elhajtottam a faszba.
_Allen
Na, melyik sorozatot kezdtem újrázni?
www.youtube.com/watch?v=vkPR...
Nem jó a Following helyett a Discover fület nézni, mert az amcsi politika mellett csak a RIP my dog/cat posztokat látni tucatjával... 🤷♂️
Megint van egy hónap trial a YouTube Premiumra, szóval gondoltam kihasználom. Ma este jött egy e-mail, hogyaszongya:
"A kiváló szolgáltatás és a funkciók folyamatos biztosítása érdekében az árat havi 12,99 EUR összegről havi 14,99 EUR összegre emeljük."
Ma délután vitték el 350€-ért. További pénzügyi tippeket hiába vártok, szóval ne kövessetek.
Annyira örülnék neki, ha végre a Microsoftnak sikerülne kitalálnia, hogy milyen kurva Start menüt is szeretne a Windows-ba...
Mutasd a kedvenc filmes/sorozatos rendőrpárosod (FBI nem játszik...)
_Allen
_Allen
_Allen
_Allen
_Allen
Help!
Korábbi DeAgostini gyűjtögetős cuccban volt elvileg ez az M25-ös Multicar. Hiába próbálom keresni, elég esélytelennek tűnik... Valakinek nem lapul esetleg a gyűjteményében - és hajlandó lenne megválni tőle? (Persze nem ingyen).
Multicar-mániás kisfiamat szeretném meglepni szülinapjára...
_Allen
Vegyetek fényképezőgépet!
Eladó Canon EOS 2000D
hardverapro.hu/apro/canon_e...
Ha valaki angol vagy német nyelvterületen él és hozzájut pár vonatos, vasúttal foglalkozó újsághoz, akkor küldene párat egy vasútszerető kisfiúnak?
Köszi!