+ new component
Так, от як зараз. В мене в браузері не робе ніхуя твітор зараз
ну шо ви тут? щось взагалі відбувається?
В твітері інвайти сюди продають за донати, а тут ніхуя не відбувається навіть лол
Хуй пізда рука нога
Оооо ти шо нормально
Га?
А там такі слова були?
Ну взагалі ні, але можливо я несвідомо саме це і згадав
І шо, як тут у вас спілкування? щось взагалі якось сумно тут