JSME PRAHA!
Do voleb na magistrát jsme spojili síly s lidmi z uskupení JSME TEAM kolem bývalých senátorů M. Hilšera a L. Wagenknechta. Kandidátku pod názvem JSME PRAHA povede Jana Komrsková, pražská radní. Na druhém místě kandiduje Jan Štern, producent ČT. Adam Hanka z Voltu má 7. místo.