//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
JSME PRAHA! Do voleb na magistrát jsme spojili síly s lidmi z uskupení JSME TEAM kolem bývalých senátorů M. Hilšera a L. Wagenknechta. Kandidátku pod názvem JSME PRAHA povede Jana Komrsková, pražská radní. Na druhém místě kandiduje Jan Štern, producent ČT. Adam Hanka z Voltu má 7. místo.
2d
Volt Česko