Коті, в мене перша баночка!
Доєднуюсь до ініціативи «Ще походиш»
Збираємо на реабілітацію 150 військових ЗСУ, НГУ, ГУР та добровольців, зокрема тих, хто пройшов через полон та важкі поранення під час бойових завдань.
Моя мета: 10 000 грн
Посилання на збір
send.monobank.ua/jar/3EBWFm4BP7