так
в мене з першого курсу стабільно 1 ручка bic на 4-5 дні писанини
звичайних і на день не вистачає
але є але
в мене все життя почерк був не супер (окрім 11го класу перед зно. бож як мої вчителі переживали за розбірливість мого есе ахахах), а з кожним роком медичного стає все більше як екг....