Гомофобів постійно записують в латентні геї, а про бісексуалів знову всі забули.
Але мені здається, що людина яка щиро вважає, що сексуальність є вибором і її можна змінювати туди-сюди - це з великою ймовірністю не латентний гей, а саме бісексуал, який досі не розібрався в собі.