#котопонеділок
Маленьке нагадування про котопесів, яким без допомоги буде ну дуже скрутно! Буду вдячна за будь-яку активність: лайк, реблог чи донат на баночку:
send.monobank.ua/jar/8nRA15rHNt
❤️
оленка змія
БУДЬ ЛАСКА, ЛАЙК/РЕПОСТ
В цей #котопонеділок я нагадую про тих, у кого немає дому та родини! Щодня я годую вуличних тварин, не лише котів, а й собак. На жаль, таких тварин немало, тому їжа потрібна постійно і щодня. Вдячна за будь-яку допомогу:
send.monobank.ua/jar/8nRA15rHNt
Дякую🫶