По време на Мондиала, осъзнавам колко съм благодарен за две неща:
1. VPN, за да не ми се налага да го гледам по българската телевизия.
2. Това, че нашите ме натискаха да уча немски и английски от сутрин до вечер, за да не ми се налага да го гледам по българската телевизия.
Вие как се справяте?