//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
összeraktam az új kertigrillt, nettó 3 óra volt, és az első másfél órában örültem, hogy sikerült olyat vennem, amit nem szopó szerelni (az összes típust megnéztem előtte) a második másfél órában azért már sokat káromkodtam