//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Dotaz na lidi z paneláků: Co děláte s vysmaženým olejem? Obdrželi jsme odpověď: Vylévat ho do odpadu je neekologické a ucpává to trubky! Já ho recykluji – vracím ho do oběhu pod nejnovější Bavorák v ulici. Majitel si procvičí pozornost a odtahovku, já mám čisté svědomí i trubky.
2mo
Vláďa Macek