Dotaz na lidi z paneláků:
Co děláte s vysmaženým olejem?
Obdrželi jsme odpověď:
Vylévat ho do odpadu je neekologické a ucpává to trubky! Já ho recykluji – vracím ho do oběhu pod nejnovější Bavorák v ulici. Majitel si procvičí pozornost a odtahovku, já mám čisté svědomí i trubky.