Красиво завершила читацький рік 💕 Без світла, але з чудовим світильничком з «Аврори»)
Я, власне, майже не читаю фентезі, але тут не пошкодувала. До того ж, таке крутезне оформлення від «Неба» 🩵
і так, прочитала 20 книг і переклала 3 — хороший результат 👀