//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Красиво завершила читацький рік 💕 Без світла, але з чудовим світильничком з «Аврори») Я, власне, майже не читаю фентезі, але тут не пошкодувала. До того ж, таке крутезне оформлення від «Неба» 🩵 і так, прочитала 20 книг і переклала 3 — хороший результат 👀
5mo
Sashа 🇺🇦