Co je tohle sakra za dekoraci a proč zrovna v mém kole od auta?! (nějaký zaražený hřebíček s oblohou)
Vyžádané rady sem: Vyrvat a doufat, nebo s tím zajet zítra do pneuservisu a vyrvat to pod dozorem (že by to případně rovnou ucpali nějakým knotem jako bezduše u bicyklů)?