//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Co je tohle sakra za dekoraci a proč zrovna v mém kole od auta?! (nějaký zaražený hřebíček s oblohou) Vyžádané rady sem: Vyrvat a doufat, nebo s tím zajet zítra do pneuservisu a vyrvat to pod dozorem (že by to případně rovnou ucpali nějakým knotem jako bezduše u bicyklů)?
20h
Michal Blümel