//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Написав коротеньку (хе-хе) статтю про довгі кампейни, які я бачу плюси та мінуси щоб грати у них. Зрештою плюсів більше, бо люблю довгі кампейни, але намагався бути хоч трохи тверезим у своїх тейках. Кому цікаво почитати можна тут: d100encounter.blogspot.com/2026/03/blog...
3mo
Asteniks.bsky.social