Серйозно, іноді думайте, що ви виглядаєте ганебно, коли вам кажуть про розкрадання великих сум, а єдине, що ви мажте сказати, а ви хто в мене є ім’я і прізвище.Так вот як просити гроші чи ще щось в інтернетах, то ви блять ім’я і прізвище не питаєте,а як обісрались з подругами, то паспортний контроль
Fekla Malahit
А назвіть своє ім'я і прізвище будь ласка.
Я хочу спілкуватися не з анонімом, раз розмова набирає таких обертів.
Щодо мене, бачите, я нічого не приховую.
Віка, до речі, теж.
А ви хто?