//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
Profile
Loading...
намагаюсь жити життя, люблю шовк, зрідка фотографую, роблю колажі, знаходжу скарби в секонді пишете російською, тягнете русню? БАН відразу. русня? БАН відразу. тут можна підтримати мене: https://donatello.to/olsandras
Шовковиця









Loading...
чорна киця кудись чимчикує
1h
Шовковиця
стало значно комфортніше витримувати спеку, коли стала ходити у закритому одязі з шовку і льону, не облягаючому і широкому. і шкіра не обгора на сонці, і загалом по відчуттям добре
6h
в бавовні, якшо це не широкі штани, мені жарко, а футболки і майки я роки 3 вже ношу тіко шовкове
знову сучий воронєж
6h
йобані керовані шахеди блять
2h
ЙО БА НИ Й ВОРОНЄЖ СУКА
Шовковиця
які ж ви сучі кацапські виродки, бажаю вам, росіяни, пекла ще за життя
+сране міллєрово виздихайте, кацапня
4h
якось стрьомно застати балістику зі сцяного варонєжа, після недавньої шахедної атаки, ще й їдучи в танспорті, а до місця, де якось можна сховатись ще зупинки дві🚬🚬🚬
4h
Шовковиця
1h
2h
3h