намагаюсь жити життя, люблю шовк, зрідка фотографую, роблю колажі, знаходжу скарби в секонді
пишете російською, тягнете русню? БАН відразу. русня? БАН відразу.
тут можна підтримати мене: https://donatello.to/olsandras
Шовковиця
Loading...
чорна киця кудись чимчикує
Шовковиця
стало значно комфортніше витримувати спеку, коли стала ходити у закритому одязі з шовку і льону, не облягаючому і широкому. і шкіра не обгора на сонці, і загалом по відчуттям добре
в бавовні, якшо це не широкі штани, мені жарко, а футболки і майки я роки 3 вже ношу тіко шовкове
знову сучий воронєж
йобані керовані шахеди блять
ЙО БА НИ Й ВОРОНЄЖ СУКА
Шовковиця
які ж ви сучі кацапські виродки, бажаю вам, росіяни, пекла ще за життя
+сране міллєрово
виздихайте, кацапня
якось стрьомно застати балістику зі сцяного варонєжа, після недавньої шахедної атаки, ще й їдучи в танспорті, а до місця, де якось можна сховатись ще зупинки дві🚬🚬🚬