Streamline Mode w FFVII Rebirth to jest gamechanger! Teraz sekcje fabularne sobie ogrywam normalnie a otwarte lokacje czyszczę z god mode. Nie przejmuje się odpoczynkami i przydługimi walkami, spokojne odhaczanie znaczków. Piękna sprawa, mam nadzieję że cz. 3 będzie to miała od premiery 😁