//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Mornin' Most már aztán jöhetne a hír, hogy Hadházy Ákos kap vmi vezetői szintű kinevezést a vagyonvisszaszerzési hivatalban. Ugye nem kizáró ok, hogy régi ellenzéki párt tagja volt egyszer? Mondjuk MP is a Fideszből jött. És ugye nincs már most miniszterelnöki kézi vezérlés? #félelmeim