Mornin'
Most már aztán jöhetne a hír, hogy Hadházy Ákos kap vmi vezetői szintű kinevezést a vagyonvisszaszerzési hivatalban. Ugye nem kizáró ok, hogy régi ellenzéki párt tagja volt egyszer? Mondjuk MP is a Fideszből jött. És ugye nincs már most miniszterelnöki kézi vezérlés?
#félelmeim