Іронія. Бо цей тіп - це гей єврей, який голосував за Трампа чисто за позицію по Ізраїлю. Як він виразився «пішов на компроміс» (з совістю). Але прямого визнання, шо він далбайоб не було.
Там наратив серії в тому, шо треба людей поважати незалежно від їх політичних поглядів.
Хай нахуй їдуть))