//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Іронія. Бо цей тіп - це гей єврей, який голосував за Трампа чисто за позицію по Ізраїлю. Як він виразився «пішов на компроміс» (з совістю). Але прямого визнання, шо він далбайоб не було. Там наратив серії в тому, шо треба людей поважати незалежно від їх політичних поглядів. Хай нахуй їдуть))