//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Сьогодні в мене вперше досить серйозно впав мій RAZR 50 ultra: виходила з авта і забула, що він лежав у мене в ногах, тож телефон звалився прямо на асфальт десь із висоти 70см. На щастя обидва екрани цілі, але на двох металевих краях тепер є сколи. Ех