Сьогодні в мене вперше досить серйозно впав мій RAZR 50 ultra: виходила з авта і забула, що він лежав у мене в ногах, тож телефон звалився прямо на асфальт десь із висоти 70см.
На щастя обидва екрани цілі, але на двох металевих краях тепер є сколи. Ех