💥ODMÍTÁME ZESTÁTNĚNÍ VEŘEJNOPRÁVNÍCH MÉDIÍ💥
Vláda otevřeně odmítá dialog a nechce slyšet názor expertů. Chce pouze na sílu protlačit svoji představu. Nejde jim o nějakou rozumnou reformu, ale jen a jen o likvidaci médií. A co víc - nechtějí ani prošetření nahrávky ke korupci Matochy a Bradáče.