//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Що стосується орденів, то у Львові за Храмом Святих Ольги і Єлизавети є забігайлівка «Орден пива». Я з тодішньою дівчиною жив неподалік і часто ходив до нього. Ви теж були? Заклад ще існує maps.app.goo.gl/X8o916paSeCt...
19h
maps.app.goo.gl
Тхір у небі = 🍅🦅