Росіяни не пустять в Росію всіх своїх «ополченців Донбасу», бо росіянам важливо в політичному тілі Україні залишити бомбу уповільненої дії - максимально більше колаборантів та їхніх сімей.
Щоб цих проросійськи налаштованих можна було використати в наступній війні проти України.