В окупації велика частина вчителів, чиновників, всіх членів "громадських" об'єднань "Донецька Республіка","Перші" та інших розуміють насправді, що скоїли злочин.
Тому логіка в них переважно така: "Ми вже вляпались у погану історію. Треба йти до кінця, бо прийде "Правий сектор" та всіх нас виріже".