//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
В окупації велика частина вчителів, чиновників, всіх членів "громадських" об'єднань "Донецька Республіка","Перші" та інших розуміють насправді, що скоїли злочин. Тому логіка в них переважно така: "Ми вже вляпались у погану історію. Треба йти до кінця, бо прийде "Правий сектор" та всіх нас виріже".