//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Jenom ad včerejšek... Když nám policie lradem připomněla, že nemáme mít zakryté obličeje, tak máme si sehnat vlastní abychom připomněli policii, že nemají mít zakrytá čísla? Tady hned dva blbečci vedle sebe...
Video
2mo
Frosty The Lunatic