//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
"Alföldön látható" Hogy nagyanyám töpörtyűs fakanala köszönne tarkójának, ezeket mindig valami pesti firkász köpi ki, mintha az ötödik kerületről írna... Ember, elindulsz egyik végéből, három órát vezetsz és még mindig az alföldön vagy, akkora ez a puszta, lehetne kicsit pontosabban?