Hármas számmal a sportág nagy és színes egyénisége.
alesi
Loading...
20 éve jártam a siklósi várban, de a büfés szemetesből kikukázott tépett papírtálcás felírat és a vadmacska "why... brother why?" feje még ennyi év után is rendre eszembe jut....
na jó :D :D :D :D
az érzés, amikor a From utolsó előtti részét úgy kezded megnézni, hogy pár óra és kint van az utolsó...
...majd szomorúan konstatálod, hogy jövő héten.
(tudom-tudom, de én úgy nézek sorozatot, hogy kint az egész évad)