Отримали ще одну посилку від чудових норвезьких волонтерів, дуже дякуємо за це їм всім і особисто пані Олені Геблер, а також пану Миколі який це все привіз в Україну ❤️
А ще дякуємо всім хто підтримав наш збір на пальне та доставку, бо без вас ми б нічого не змогли ані забрати, ані відправити 🤝