//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Napsal jsem větší text ke Grónsku - mimo jiné na téma, proč je tam mimořádně obtížné válčit (ano, na to asi není tak těžké přijít, i obrázek napoví) a zejména proč ho Rusové a Číňané opravdu nebudou dobývat, dokud ho budeme chtít bránit. denikn.cz/1937497/bude...
Evropa návrhem na alianční vojenskou misi v Arktidě nasvítila americkou politickou komunikaci o „nutnosti mít Grónsko“ z jiného úhlu. Dala Američanům na výběr: buď hájit Grónsko po boku Evropanů, nebo...
denikn.cz
Bude se válčit o Grónsko? Dálný sever má vlastní pravidla a mluví tu i síly mocnější než zbraně
5mo
Jan Wirnitzer