//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Zatímco v Africe děti mluví, sice s chybami, ale mluví, aspoň 4 jazyky, ale spíš víc, u nás jen jedním. Proč? Kvůli neochotě školského systému. Banana republic nás strčí do kapsy. Kuchači Vodňanských kuřat to potřebovat nebudou www.irozhlas.cz/zpravy-domov...
12d
Druhý cizí jazyk na základních školách nebude povinný, ale povinně volitelný. Školy ho budou muset nabízet, žáci si ale budou moci vybrat, zda si ho zvolí, či ne.
www.irozhlas.cz
Druhý cizí jazyk už nebude povinný. Děti si vyberou, jestli ho studovat chtějí, nebo ne, rozhodl Plaga
Markéta