Zatímco v Africe děti mluví, sice s chybami, ale mluví, aspoň 4 jazyky, ale spíš víc, u nás jen jedním.
Proč? Kvůli neochotě školského systému.
Banana republic nás strčí do kapsy. Kuchači Vodňanských kuřat to potřebovat nebudou
www.irozhlas.cz/zpravy-domov...
Druhý cizí jazyk na základních školách nebude povinný, ale povinně volitelný. Školy ho budou muset nabízet, žáci si ale budou moci vybrat, zda si ho zvolí, či ne.