Při vší k úctě k operní divě....jděte v ODS všichni do prdele 😡😡.
Jako pokusíme se zrovna teď - v těchto volbách, v této době marasmu a pokusu o zničení veřejnoprávních médií - komplikovat zvolení zrovna pana Smoljaka, který tomu rozumí nejvíc!!??
Kolik voleb musíte ještě prohrát než se poučíte?