Безмежно вдячна всім хто продовжує закидувати на корча для ССО.
Маск підор, але я дуже прошу не зупинятись, бо авто критично необхідне
send.monobank.ua/jar/3CHKE5yg1w
Твітор здох?
Було пів години тиші на самоті.
Коли реальний світ здавався нереальним. Наче матриця. Чи все це сон. Дурний нескінченний сон.
Там в Хуїторі твіт в закріплених, є постійна банка на поточні витрати
І під твітом тред звітів довжиною в два з половиною роки.
send.monobank.ua/jar/8JerqQLfqd
Буду дуже вдячна, завдяки цій поточці закриваємо дуже важливі термінові потреби тим хто їбаше
Я вам показую пузіко щасливої безтурботної креветки,
а ви сюди закидуйте, бо стоїть збір, так не має бути.
таку махіну тре скоріше обладнати і вона попемздує працювати
send.monobank.ua/jar/4xUdj4qgYd
Ідіть закиньте @sternenko.bsky.social на русоріз.
Відставити купляти хуйню на свята.
відсвяткуємо коли переможемо.
Кожна гривня допомагає зберігати життя нашим захисникам.
send.monobank.ua/jar/dzBdJ3737
Хочу простого людського щоб всі росіяни здохли
Тут не буде цікавого контенту. Я буду декілька днів спати, спати, спати, потім знов спати і наблюдати за сонними мухами
Патронатна служба Вовків Да Вінчі
Підписуйтесь та підтримуйте поранених
www.instagram.com/dvwolves_sup...