💥ODMÍTÁME ZESTÁTNĚNÍ VEŘEJNOPRÁVNÍCH MÉDIÍ💥
V neděli jdeme do akce. V krajských městech ukážeme, že nás je dost a že si svobodu slova vzít nenecháme. Půjdeme, i kdyby padaly trakaře! Přidáte se? Do jakého města vyrazíte?
#NebudemeMlčet #NejsmeLhostejní