Realita je ale jinde:
💥 Babiš inkasuje dotace, zatímco my platíme nesmyslné ceny za potraviny jeho firem.
💥 Šetří se na bezpečnosti a armádě, aby bylo na dotační kšefty. Hlavně že mají imunitu.
💥 Tiše připravují ohnout služební zákon a veřejnoprávní média, aby jim nikdo nekoukal pod prsty.