//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Опублікую ще тут. Залишилось зібрати 180 000 Громадо, нам роз'їбали машини (одна з них моя особиста). А ті, що на ходу, постійно годують СТО. Прошу допомогти зі збором. "Холодний Яр" дякує наперед🫡 На автомобіль і ремонти "Холодному Яру" https://quicknote.io/6520fe60-0760-11ee-ad3d-f984a7198987
Jul 10, 2023
Матвіївська Слобода