at://
/
app.bsky.feed.post
/
3mox7shvo2k2b
sign in
All
4
Record
2
Post
1
PostEmbed
1
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Kezembe akadt a társasház házirendje. "Lakáscélú ingatlanon kívül állatot tartani tilos! Lakásonként legfeljebb 1 (egy) háziállatot lehet tartani!" Nincs apelláta, segítsetek eldönteni, ki legyen az illegális lakásfoglaló, Roni vagy Manci!
5h
bruzsy