//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Kezembe akadt a társasház házirendje. "Lakáscélú ingatlanon kívül állatot tartani tilos! Lakásonként legfeljebb 1 (egy) háziállatot lehet tartani!" Nincs apelláta, segítsetek eldönteni, ki legyen az illegális lakásfoglaló, Roni vagy Manci!
5h
bruzsy