//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Az AI-t hasznalnotok jo lesz… telex.hu/gazdasag/202...
17h
Idén eddig 153 ezer embert építettek le az óriáscégek, mert feleslegessé váltak az MI miatt, vagy rajtuk spórolnak, hogy több pénz jusson az MI-re.
telex.hu
Annyi embert rúgnak ki a nagy techcégek a mesterséges intelligencia miatt, hogy Kaliforniában a kormányzónak kellett közbelépni
Don Fülig di St. James 👊⚓️🏴‍☠️