хілоу
маємо вже 365₴, гарно почали, дякую вам 🖤
нумо гайда поширювати та донатити, ммм?)
ваші нумо гайда можна залишити тут: send.monobank.ua/jar/6ZfzuishQd
low_sound17
товариство, добрий ранок
це знову я, це новий збір
банка осьосьо: send.monobank.ua/jar/9qqrq2rpb5
подробиці отут во: www.instagram.com/p/DTw44Sjjdp...
low_sound17