Povedlo se. Rizoto s hráškem, kuřecím masem, tymiánem a bazalkou. Ale nebýt nemocné dcery, které jsem plnila přání, asi bych si dobrovolne nešla k plotně přivodit úpal..🥵
Při chození v rozpáleném městě je dobré se včas změnit na kavárenského povaleče..☕️ #azyl
Něco inspirativního pro dnešní pracovní den..😴
Oslava! S nealkoholickým nápojem syceným..🥂🙂
Oběd stále vařený nemám. Ale zato je tu další osázený truhlík! S fialovou bazalkou..💜
Dnes ještě nebylo kdy vařit oběd. Tak si prý dáme nejdřív chlebíček a věneček.. 😅😋
Pořádně horká a pořádně pikantní polévka je do vedra nejlepší..😅