Граю та воджу НРІ.
Розробляю штуки для автомобілів, іноді малюю. Якось так ось.
Gewi
Loading...
Друг нещодавно став придатним тільки для тилових частин, тому шукають вакансію поближче до дому (під Києвом). Може, в кого є знайомі, які шукають адекватну та відповідальну людину?
Про Олексія та його досвід: