Rebuilding Ukraine: 🇺🇦 http://sweetanok.org | Mentoring Ukrainian designers http://prjctrmentor.com / https://www.kyivux.com/mentorship/fiorine | Head of Design at PadSplit
Kit Oliynyk 🇺🇦
Loading...
Подивився «Друге дихання» (на премʼєрі у французькому посольстві чомусь) — дуже сподобалось, дуже надихає.
привіт всім у цьому чатику
Раптом збагнув, що “foreign” — це “far reign”, тобто «з далекого королівства».
Подивився «Довгу прогулянку» — по улюбленій книжці Кінга.
Так, це воно. Не хочеться більше нічого казати.
ще не вщент
під дощем
сходив на біллі айліш, це розйоб, я з часів кемікал бразерс не бачив такого шоу
Сходив порадіти за Професора @timothysnyder.bsky.social на цьогорічну нагороду Мойнігана та послухати як завжди охуєнну лекцію про те, що Вандер Вумен була українкою :) Дякую, Професоре. Завдяки вам я знову полюбив свою Батьківщину.
Я так розумію що якась гніда навела, а потім ще, можливо, спиздила гроші – найпаскудніший heist.
Чекайте, а правда, що вбивця Парубія — це батько Лемберґа?