//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
To chce kafe na uklidnění. Dneska jsem ještě žádný neměl. #pauzanakafe
4h
Jakub
Šel jsem si po práci vyzvednout poslední dvoje prášky na štítnou z ereceptu a zjistil, že byl do pátku. Do háje, já jsem takový střevo!
5h