//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
A ano, i já se přidávám a vyrážím dnes v černé.
19h
Takže #dobrerano. Střihnul jsem si po noční chvilku spánku a vyrážím… …zase do práce. (Kývnul jsem kolegyni na pár hodin, protože jí přijdou domů dělat něco s plynem.)
19h