Podvádět se nedá, sedí u toho přísný státní dozor a zkouší certifikovaní komisaři. Vůbec se to nedá srovnat třeba se zkouškou na řidičák. A běžně se z té zkoušky vyhazuje. Krom toho potřebujete ještě získat osvědčení na ovládání vysílačky, což je další půldenní praktický kurz a teoretická zk.
4/x