//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Miért van az, hogy az utcán ugatva odajön hozzám egy zsebkutya, továbbra is ugatva felugrál a lábamra, és véresre karmolja? Én meg állok, és várom, hogy a gazda leszedje rólam az ebet. Nem az első eset.